Ons Team

Het Kantoor B-Safe, dat zijn vele specialisten aan uw zijde

François VINCENTELLI - Founding Partner - Managing Director
Bernard GILLAIN - Founding Partner - Director

 

Bernard@b-safe.eu

 03/286.92.16

Julien VINCENTELLI - Partner - Director

Julien@b-safe.eu

03/286.92.02

Michel MULLENDERS - Manager

Michel@b-safe.eu

03/286.92.17

Nancy VAN SON - Partner - Manager

Manager - Partner

Nancy@b-safe.eu

03/286.92.11

Hilde AERTS - Credit Control

Hilde@b-safe.eu

03/286.92.10

Myrana CLAESSEN - Underwriter

Myrana@b-safe.eu

03/286.92.06

Cille WILLEMS - Underwriter

Cille@b-safe.eu

03/286.92.01

Sara GOOSSENS - Underwriter

Sara@b-safe.eu

03/286.92.05

Gilles DE TERWANGNE - Claims Manager

 

Gilles@b-safe.eu

03/286.92.07

Hellen BOSCH - Claims Handler

Hellen@b-safe.eu

03/286.92.14

B-Safe Brussels Team

Meet our B-safe Brussels team by clicking here