Ons Team

Het Kantoor B-Safe, dat zijn 11 specialisten aan uw zijde

François VINCENTELLI - Managing Director - Partner

pic FRV

Administrateur Délégué - Afgevaardigd bestuurder - CEO

François@b-safe.eu

03/286.92.15

Bernard GILLAIN - Director - Bestuurder - Partner

pic BEG

Administrateur - bestuurder

Bernard@b-safe.eu

 03/286.92.16

Julien VINCENTELLI - Director - Bestuurder - Partner

Administrateur - bestuurder

Julien@b-safe.eu

03/286.92.02

Michel MULLENDERS - Director

Manager

Michel@b-safe.eu

03/286.92.17

Nancy VAN SON - Director- Partner

pic NVS

Manager - Partner

Nancy@b-safe.eu

Hilde AERTS

Bookkeeping 

Hilde@b-safe.eu

Myrana CLAESSEN

Underwriter 

Myrana@b-safe.eu

Cille WILLEMS

Underwriter 

Cille@b-safe.eu

Sara GOOSSENS

Underwriter

Sara@b-safe.eu

Gilles DE TERWANGNE

Claims Manager 

Gilles@b-safe.eu

Hellen BOSCH

Claims Advisor 

Hellen@b-safe.eu